DMC, grafika, reklama a tlač Šurany

Sme malá, rozvíjajúca sa spoločnosť na trhu s reklamou.

DMC, grafika, reklama a tlač Šurany

DMC, grafické práce, reklamné predmety a tlač Šurany

Sme malá, rozvíjajúca sa spoločnosť na trhu s reklamou.

Adresa: Riečna 2541/3, 942 01 Šurany
Telefón:+421 918 819 631
E-mail:info@dmc.sro.sk

Grafické práce

Grafické prevedenie Vášho loga, internetovej stránky či iných firemných prvkov identifikuje vašu firmu na trhu, reprezentuje ju v obchodnom styku a odlišuje Vás od konkurencie. Atraktívne grafické prevedenie rôznych reklamných prvkov láka užívateľov informácie lepšie preskúmať...

Tlač

Naša spoločnosť sa v tlačiarenskej branži cíti ako doma. Naše skúsenosti pri tvorbe rôznych printov a rovnako spolupráca s poprednými tlačiarňami prinášajú ovocie.


Reklamné predmety

Jednou z možností prezentácie spoločnosti sú reklamné predmety. Ide o tvorivú, nápaditú a veľmi rozšírenú formu prezentácie, ktorá sa Vášmu partnerovi alebo klientovi opätovne vracia do rúk (napr. perá, klúčenky, zapaľovače, tričká).

Ponúkame Vám 5 druhov technológii potlače reklamných predmetov a široký sortiment reklamných a darčekových predmetov všetkých cenových skupín.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.